עדי רוזן

'הבמה שלכם' קיימת משנת 2006 והוקמה על ידי עדי רוזן, בוגרת תואר ראשון בהצטיינות באוניברסיטת תל אביב בחוג לתיאטרון, כדי ליצור הפעלות מקוריות וקורעות מצחוק בשיתוף הקהל. עדי רוזן היא יזמית, בעלת העסקים 'הבמה שלכם', 'חוויה בסגול' ו'סיפור קולינרי'.

מה המטרה של 'הבמה שלכם'?

מטרתנו לשמח, לרגש, להכניס ערך מוסף ולהצחיק אנשים בכל רחבי הארץ באירועים משמעותיים במהלך חייהם. 'הבמה שלכם' מורכבת מצוות של מנחים מוכשרים ומקצועיים בתחומם המגיעים מרקע של תיאטרון ומעולם הבידור.

מדוע אנחנו נקראים 'הבמה שלכם'?

הבמה שלכם מעוניינת לשים את הקהל במרכז וכל הסדנאות שלנו סובבות סביב הקהל. חשוב לנו לשתף את הקהל על מנת לתת לו תחושה אמיתית של יציאה מהשיגרה, חוויה אחרת, מרגשת יותר מישיבה פאסיבית (לעיתים ממושכת) מבלי לקחת חלק במופע. אנחנו אוהבים לשתף את הקהל ולהעניק את התחושה שהוא מהווה חלק אינטגרלי מהמופע שלנו. החוויה הנוצרת היא שכל אירוע הופך להיות חד פעמי כיוון שהוא מורכב מקהל שונה ולכן ניתן להזמין שוב ושוב את המופעים ובכל פעם להיות מופתעים וליהנות באופן שונה מהחוויה של ההפעלות שלנו.

אנו מעבירים את ההפעלות לכמה קהלים שונים:  ערבי גיבוש, ימי הולדת למבוגרים, מסיבות רווקות, ערבי נשים, אירועי חברה, הפעלות לבנות נוער ובת מצווה. כל ערב מותאם באופן אישי למזמינים.

 

 

הנה דוגמה למה שחשבה עלינו לקוחה רגע אחרי שנגמרה ההפעלה: