סדנת נומרולוגיה וצחוק –  ערב נומרולוגיה

ערב נומרולוגיה בדרום

ערב נומרולוגיה בדרום

כתבה על עדי רוזן בעיתון סגנון

 

אז עד היום הכרתן סדנאות נומרולוגיה בנפרד וסדנאות צחוק בנפרד. איך אפשר לשלב בין השתיים ומה הקשר ביניהן?!

הקשר בין שתי הסדנאות זה שמרוויחים 2 ציפורים במכה אחת: מהיום ניתן גם ליהנות מערב מרתק עם ידע פרקטי שרוכשים על עצמנו דרך תורת המספרים וגם לזכות בצחוק ובגיבוש של כל המשתתפים (ובעיקר משתתפות) בסדנאות של הנומרולוגיה והצחוק. הערב מחולק לשני שליש נומרולוגיה ושליש צחוק על מנת לסיים בצחוק ובאווירה מצוינת וכיפית.

על המנחה:

עדי רוזן, נומרולוגית מוסמכת מזה 10 שנים ובעלת תואר ראשון בהצטיינות באונ' תל אביב בתחום התאטרון, פיתחה את הקונספט הייחודי של סדנאות הנומרולוגיה והצחוק ובסדנאות שלה מרוויחים מכל העולמות.

אם אתן רוצות לערוך ערב מרתק, עם ערך מוסף, לגלות על עצמכן דברים חדשים אבל גם לצחוק, והרבה – זאת הסדנה הנכונה עבורכם.

בסדנת הנומרולוגיה אני מלמדת את כל המוזמנים שלכם איך אפשר להכיר את עצמכם טוב יותר דרך השם. נלמד מה משמעות השם? האם כדאי לשנות שם אחרי הנישואין ומה מומלץ לעשות אחרי הגירושים עם השם ולמה, מה משמעות תאריך הלידה ומה כל מספר ומספר שיש לכם אומר עליכן? כל אחת בודקת את המשמעות של השם שלה וככה לומדת על עצמה דברים שככל הנראה לא ידעה קודם, וגם אם כן – היא מקבלת עוד אישוש לכך שזה באמת נכון לגביה.

בחלק השני של הסדנה נבצע מספר משחקים מצחיקים במיוחד בשיתוף כל המוזמנות שלכם. המשחקים מלווים במוזיקה קצבית ואביזרים מדליקים למהלך ההפעלה.

את הסדנה ניתן לערוך לימי הולדת למבוגרים, ערבי נשים, מסיבות רווקות וערבי גיבוש.

***קבלי מתנה מדהימה בחינם*** בואי לגלות מה פירוש השם שלך ואיך הוא משפיע על חיי היום יום שלך. (ניתן לגלות זאת על סביבתך הקרובה) לקבלת המתנה תלחצי כאן עכשיו: https://sagol.ravpage.co.il/%D7%94%D7%96%D7%9E%D7%A0%D7%94%20%D7%9C%D7%A7%D7%91%D7%9C%D7%AA%20%D7%9E%D7%AA%D7%A0%D7%94%20%D7%A0%D7%95%D7%9E%D7%A8%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%92%D7%99%D7%AA

שימו לב מה חשבה גיתית על יום ההולדת שלה עם חברותיה רגע אחרי סדנת הנומרולוגיה והצחוק:

 *******

ערב נומרולוגיה בתל אביב

ערב נומרולוגיה בתל אביב

וידאו של המלצות:

המלצה על ערב גיבוש למורות:

ערב נשים לחברות ובנות משפחה מאשקלון: