מסיבת רווקות, עם הבמה שלכם

מסיבת רווקות באשקלון

מסיבת רווקות, מזל טוב! נבחרת להעביר את מסיבת הרווקות של חברתך הטובה. התפקיד שלך מאד משמעותי ועם אחריות גדולה.
אצלנו תחוו הפעלה מקורית, מושקעת קורעת מצחוק. באחריות! בהפעלה של 'הבמה שלכם' הכלה תרגיש במרכז, החברות ממש יתגבשו לקראת החתונה, כולכן תתפקעו מצחוק, תקבלו פרסים מושקעים ומיוחדים למסיבת רווקות, חברתך הכלה תקבל מתנה מיוחדת, מרגשת ומושקעת מאד ופשוט תעברו חוויה שתדברו עליה הרבה הרבה אחרי שתסתיים מסיבת הרווקות.

11

אצלנו השירות המצוין מתחיל כבר בשיחת טלפון כייפית וחברית.

חשוב לנו להבין מה בדיוק הצרכים שלכן למסיבת רווקות על מנת שתצא לכן הפעלה מושלמת. חשוב לנו לדעת איפה יתקיים האירוע?(בבית? בלופט? בוילה? בבריכה?)  כמה חברות צפויות להגיע למסיבת רווקות? עד כמה הן מכירות אחת את השנייה (בדרך כלל מדובר על קבוצות מעורבות מהצבא/לימודים/ילדות וכו') האם יש לכן תוכניות נוספות חוץ מההפעלה למסיבת רווקות? אתן רוצות הפעלה שמשלבת הפעלות סקסיות או בלי סקס בכלל במסיבת רווקות? הכול אפשרי ולכן כל השאלות האלה חשובות כדי 'לתפור' לכן את האירוע המושלם עבורכן.

לידיעתכן, אנחנו עובדים עם מספר לופטים ווילות בכל רחבי הארץ כך שתוכלנה לקבל מאיתנו המלצה על מקומות טובים ששם ניתן לערוך מסיבת רווקות מוצלחת.

המפעילות אצלנו עם ניסיון של 8 שנים בהנחיית סדנאות, באות מתחום המשחק והבידור והגישה שלנו זה שזה אירוע של פעם בחיים (בתקווה…) ולכן צריך להיות שמח, מצחיק ומושלם!

סדנת צחוק למסיבת רווקות

סדנת צחוק למסיבת רווקות

 

לקבלת הצעת מחיר: 054-2212646 

עדי רוזן מסיבת רווקות

מוזמנת לצפות בנו בכתבה של ערוץ 2 עם מנחם הורוביץ:

https://www.youtube.com/watch?v=w6P_9EQy8Eo

המלצות לדוגמא על מסיבות הרווקות של 'הבמה שלכם':

 

 

 

 

 

 

 

קטע קצר ממסיבת רווקות: