סדנת צחוק, – לא מה שחשבתם

סדנאות צחוק במרכז

המטרה של סדנת הצחוק היא לגרום לכם לצאת מהשגרה היום יומית ולצחוק. יותר נכון- להתפקע מצחוק! נעשו המון מחקרים על הצחוק ועל סגולותיו הרפואיות (בטח שמעתם לא מעט פעמים שאמרו שצחוק טוב לבריאות) ואין ספק שבסדנת צחוק יש לכם זמן מרוכז שבו אתם באים לצחוק ולשרוף 500 קלוריות על הדרך (שעה של סדנת צחוק שורפת 500 קלוריות! מדהים, לא?!)

אבל במציאות העכשווית והעמוסה שלנו איך אפשר לגרום לאנשים להשיל את הסקפטיות, לשתף פעולה ופשוט לצחוק וליהנות ביחד?!

לעיתים אנשים מתבלבלים בין 'יוגה צחוק' לבין סדנת צחוק. ביוגה צחוק עוברים תרגילים בהם צוחקים מ…כלום מעצם. יש אנשים שמאד נהנים מזה והצחוק בא להם בקלות אבל אנשים רבים מאד מובכים מהעניין ומרגישים שכופים עליהם לצחוק ולכן ממש לא מתחברים לזה.

אנחנו לא מעבירים יוגה צחוק אלא סדנת צחוק. הסדנת צחוק מורכבת ממשחקים קלילים, כייפים ומגבשים ומותאמים לכל אירוע באופן אישי.

מה היתרונות של המשחקים?

1. מחקרים מראים שזה צורך קיומי של אנשים לשחק.

2. המשחק מעצב את המוח, פותח את הדמיון וממריץ את הנשמה. (ד"ר סטיוארט בראון)

3. זה פשוט כיף!

ג'ורג' ברנרד שו אמר: "אנחנו לא מפסיקים לשחק מפני שאנחנו מזדקנים. אנחנו מזדקנים מפני שאנחנו מפסיקים לשחק"

אז אנחנו גורמים למשתתפים לשחק והצחוק יוצא מעצמו באופן הכי טבעי וכיפי שיש.

דוגמאות למשחקים בסדנת צחוק של 'הבמה שלכם':

הנה כמה דוגמאות למשחקים:

במשחק: "מי אני" משחק שבו מי שמשתתף צריך לזהות תוך דקה וחצי מי הדמות שלו (יכולה להיות דמות ציבורית או דמות מהסביבה הקרובה) אנחנו עושים הכנה מוקדמת ומבררים מי הם הדמויות שכולם מכירים באירוע. כשהעברנו סדנת צחוק בחברת 'קוקה קולה' הדמות שכולם הכירו זה השומר בכניסה שמכיר את כולם. בחברת הייטק הם סיפרו על סמי מוכר הסנדוויצ'ים הלא ממש טעימים, בבזק בין לאומי סיפרו על מכונת השתיה שכל הזמן מתקלקלת ובקבוצת גננות וסייעות סיפרו על סבטלנה- המורה הרוסיה למוזיקה עם קול מיוחד….מיוחד מאד.

נחזור למשחק: אותו משתתף צריך תוך 90 שניות לזהות מיהו: יש לו שלט מעליו שכתוב את הדמות. זאת יכולה להיות שרה נתניהו, נועה קירל או לחילופין את סמי, סבטלנה או בעומד בחניון הציבורי שלכם. כשאנחנו מכניסים את הדמויות שהם מכירים הקהל תמיד מופתע וצוחק. המשחק הזה קליל, מפתיע ובסופו כל מי שמצליח מקבל פרס. הנה דוגמא למשחק שצולם בערב גיבוש לצוות מורות של ילדים עם צרכים מיוחדים:

שימו לב כמה הן צחקו שם ושום דבר לא היה מאולץ. זאת המהות של סדנת הצחוק של הבמה שלכם: לצחוק מבלי להתאמץ.

יש משחק נוסף שאנחנו מאוד אוהבים להעביר. המשחק נקרא – 'מה אמרת'?.

סדנאות צחוק בדרום

סדנאות צחוק בדרום

במשחק הזה בסדנת הצחוק שלנו שני זוגות מתחרים אחד בשני. אחד שם אוזניות אלחוטיות ושומע מוזיקה מאד חזקה והשני צריך להעביר לו כמה שיותר מילים ב2 דקות. מה שמצחיק זה שהצד השני לא שומע כלום וצריך להבין מה הוא אומר. במסיבות רווקות אנחנו משתמשים במילים מעולם התוכן של הרווקות (ביריות/טבעת/ג'חנון…../ירח דבש וכו') בערבי גיבוש אנחנו משתמשים במילים מעולם התוכן שלהם. למשל בערב גיבוש שהעברנו לקבוצת עורכי דין קיבלנו את המילים הבאות: עיקול מטלטלין. תפיסה והוצאה. עיקולים זמניים. הערכת מועד. שכר טרחה.

באירוע לסייעות וגננות קיבלנו כמו: חיתול, מגבונים, באלי, אינדונזיה (כיוון שהילדים כל הזמן אומרים להם בא לי – בא לי אז הן עונות שבא לי זה באינדונזיה…) נזלת, חום, קקי, גמילה וכדומה. במשחק הזה בסדנת צחוק המשתתף צריך להבין מה המילה ולומר אותה.

הנה דוגמא למשחק 'מה אמרת?' למשפחה :

עכשיו תדמיינו שאתם עוברים את המשחקים האלה עם החברים שלכם או עם העובדים שאתם מכירים או במסיבת רווקות עם כל החברות- התוצאה: אתם פשוט תצחקו! והרבה!

 

אנחנו מעבירים גם סדנאות צחוק בכל הארץ – סדנאות צחוק במרכז, סדנאות צחוק בדרום ואפילו מעבירים סדנת צחוק באילת.

לקבלת הצעת מחיר: 054-2212646